Willa Lolobrygida Szklarska Poręba to cudownie położony dom pełen ciepła, uroku i spokoju. Nowoczesne i przytulne wnętrza urządzone w skandynawskim stylu sprawiają, że każdy poczuje się tu prawdziwie zrelaksowany.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 8 pokoi mogących pomieścić 27 osób. Posiadamy pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienkami ,do Gości przygotowaliśmy salę pełniącą rolę kuchni, salonu z kominkiem, pokoju zabaw dla Twoich dzieci.

Nasze apartamenty pozwolą cieszyć się Tobie urokami Szklarskiej Poręby o każdej porze roku. Nocelegi w przytulnych wnętrzach umili możliwość bezpośredniego korzystania z piękna okolicznych gór - Karkonoszy. Willa Lolobrygida położona jest tuż przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, dzięki czemu w zimie możesz od razu zakładać narty i wyruszać na zjazdy.


Pokój 2-osobowy

Dwuosobowy pokój oferujący 2 osobne łóżka i komfortowe warunki noclegowe dla 2 osób. W pokoju znajduje się stolik nocny, szafki na ubrania. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor z możliwością podłączenia własnego sprzętu (HDMI). Pokój posiada niezależną łazienkę wyposażoną w WC, umywalkę oraz kabinę prysznicową.

Cena:

cena za pokój dla 2 osób na 1 noc.

Pokój 3-osobowy

Trzyosobowy pokój oferujący komfortowe warunki noclegowe dla 3 osób. Pokój składa się z sypialni oraz przedpokoju, w którym umieszczone zostały szafy ubraniowe oraz dodatkowa sofa-siedzisko. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor z możliwością podłączenia własnego sprzętu (HDMI). Pokój posiada niezależną łazienkę wyposażoną w WC, umywalkę oraz kabinę prysznicową.

Cena:

cena za pokój dla 3 osób na 1 noc.


Pokój 4-osobowy

Czteroosobowy przestronny pokój oferujący nocleg dla maksymalnie 4 osób. W pokoju znajduje się stolik nocny, szafki na ubrania. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor z możliwością podłączenia własnego sprzętu (HDMI). Pokój posiada niezależną łazienkę wyposażoną w WC, umywalkę oraz kabinę prysznicową.

Cena:

cena za pokój dla 4 osób na 1 noc.

Ceny za pokój różnią się w zależności od pory roku i sezonu. Prosimy o dokonanie wstępnej rezerwacji poprzez formularz rezerwacji noclegu w celu otrzymania konkretnej oferty na intersujący Państwa pokój i termin.

....................................................